ODZYSKIWANIE UTRACONYCH DANYCH

Odzyskiwanie utraconych danych

Zalał Ci się komputer i nie możesz go uruchomić? Wirus zaszyfrował Ci pliki i nie możesz ich otworzyć? A może stało się coś innego, co powoduje problem z dostępem do Twoich dokumentów? W każdym z tych przypadków oferujemy profesjonalną usługę odzyskiwania Twoich danych, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie musisz obawiać się już o utratę swoich plików.

Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych. Pomożemy Ci szybko odzyskać wszelkie utracone pliki z dysku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się odzyskiwaniem danych.

Odzyskanie danych jest możliwe zarówno z dysków twardych jak również z innych nośników jak pendrive, czy też karta pamięci. Oczywiście można użyć do tego oprogramowania dostępnego “bezpłatnie” w sieci, ale po pierwsze to “bezpłatne” oprogramowanie może zawierać ciekawe składniki, a po drugie samo zainstalowanie takiej aplikacji niewiele daje – trzeba wiedzieć jak poprawnie ją skonfigurować, aby w efekcie dane zostały odzyskane, a nie jeszcze bardziej uszkodzone.

Nie zawsze uda się odzyskać dane za pomocą aplikacji, często jest potrzebny do tego specjalistyczny sprzęt.