NAPRAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Naprawa sprzętu komputerowego

Nie zostawimy Cię z uszkodzonym sprzętem komputerowym zupełnie samego ? oferujemy fachową i szybką naprawę komputerów PC. Dokładnie sprawdzamy dyski i w razie potrzeby wymieniamy je na nowe. Proponujemy też wymianę podzespołów, a także naprawę kart graficznych, płyt głównych oraz innych elementów składowych komputera. Wyjaśnimy, na czym polegała awaria oraz jasno wskażemy przyczynę problemu. Przy okazji doradzimy również, w jaki sposób dbać o sprzęt i nie doprowadzać do podobnych sytuacji.

Naprawa urządzeń osobistych wymaga nie tylko błyskawicznej reakcji, ale również i pełnej dyskrecji. Powierzając naszych ekspertom serwis sprzętu komputerowego mogą Państwo mieć pewność, iż zarówno instalacja nowego oprogramowania, przeprowadzenie niezbędnych napraw jak i diagnostyki sprzętu będzie działaniem pozwalającym Państwu cieszyć się pełną sprawnością komputera.

Ochrona antywirusowa i odwirusowywanie

Gdy korzystamy z komputera często jest tak, że nasz komputer spowalnia, wyświetla niechciane okienka oraz reklamy, zawiesza się, nie można go uruchomić lub sprawia inne niepokojące problemy. To są prawdopodobnie objawy nieproszonego gościa w naszym systemie ? czyli wirusa komputerowego, który oprócz wymienionych wyżej objawów może nam również wykradać dane. Dlatego jeśli zauważyłeś te objawy, niezwłocznie udaj się do nas, a my oczyścimy Twój komputer z każdego niepożądanego oprogramowania, a dodatkowo zaproponujemy instalację oprogramowania antywirusowego, które zabezpieczy Twój komputer przed internetowymi zagrożeniami.

Konfiguracja urządzeń – programy i aplikacje

System Windows znów się zawiesił? Na szczęście nie musisz się tym martwić ? zajmujemy się instalowaniem i naprawianiem systemów operacyjnych. Proponujemy też profesjonalną reinstalację oprogramowania. Oprócz tego podejmujemy się konfiguracji i optymalizacji systemów operacyjnych. Ponadto możesz być pewny, że zaproponujemy Ci najlepszy program antywirusowy, potrzebne sterowniki oraz inne pożyteczne oprogramowania. Podpowiemy Ci, co warto wybrać i jak tego używać, by Windows nie odmawiał posłuszeństwa.